Değerlendirmeye Gelirken

İlk kez geliyorsanız 1 saat sürecek bir değerlendirme seansına geleceksiniz. Değerlendirme seansı için iletişim numaramızdan arayıp değerlendirme randevusu almanız gerekmektedir. Değerlendirme seansı danışanın iletişim, dil veya konuşma bozukluğunun türüne göre şekillenir. Terapist değerlendirme seansında ihtiyaç hissederse çeşitli değerlendirme testleri uygulayabilir. Bunun sonucu danışan veya ailesiyle mutlaka paylaşılır. Değerlendirme seansının sonunda terapi sürecine geçilir.

Genel Bilgi

Terapiler 45 dakika sürmektedir. Aile bilgilendirmesi seans sonunda gerçekleştirilir. Randevuyu telefon ederek da aşağıdaki formu doldurarak alabilirsiniz. Seans saatinde kliniğimizde olmanız gerekmektedir. Eğer gecikeceksiniz arayarak haber vermenizi istiyoruz. Geç kaldığınız taktirde seans süresi bir sonraki seansların akışını bozmamak için uzatılamayacaktır. 

Randevuya Gelirken

Konuşma bozukluğuna sahip tüm yaş grubundan danışanları her zaman en iyi şekilde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Tüm danışanlarımızın her seferinde en iyi şekilde hizmet alabilmesi için randevu sistemimize uymalarını rica ediyoruz.

Çalışma Günleri ve Saatleri

Çarşamba      09.00-17.00

Perşembe      09.00-17.00

Cuma            09.00-17.00

Cumartesi     09.00-18.00

Randevu için telefon numaramız : 0535 921 55 34

Randevu Al

Çevrimiçi öğrenme
Konuşma Terapisi Çocuk

Online Dil Konuşma Terapisi & Danışmanlık

Yüz Yüze Dil ve Konuşma Terapisi

45 dakika sürmektedir. 

Seanslarımın doluluğundan dolayı şuan için online seans kabulümüz yoktur. Online seanslar başlanıldığında websitemiz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

45 dakika sürmektedir.

Randevu formundaki mesaj bölümüne randevu çeşidinizi yazmanız gerekmektedir.

Randevu talebinize telefon numaranızdan veya email adresinizden 1 iş günü içinde geri dönülecektir.

 

Telefondan randevu almak için email adresimizden veya telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

 

Randevu Formu